Sadeko

Firma SADEKO istnieje nieprzerwanie w technologiach oczyszczania ścieków od 1996r. W 2016 roku minęło 20 lat jej istnienia, co jest potwierdzeniem ciągłości funkcjonowania firmy i dobitnie świadczy o stabilnej pozycji na rynku. Dzięki rozwojowi własnych technologii wdrożonych i odnoszących sukcesy możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania a przede wszystkim zoptymalizować koszty funkcjonowania instalacji i poszczególnych ogniw procesowych.

Technologie oczyszczalni BIOSAD i BIOSELEKT, energooszczędne systemy napowietrzania, filtry chłonno odparowujące FCO, zaawansowane systemy sterowania to nasze sztandarowe rozwiązania.

Na naszej stronie znajdą Państwo omówienie, najważniejszych technologii stworzonych i wdrożonych w praktyce przez firmę SADEKO. 

Mamy Państwu do zaoferowania indywidualne rozwiązania z zakresu oczyszczania ścieków, bo tylko takie mogą być optymalne zarówno w zakresie energochłonności, efektywności, trwałości, prostej intuicyjnej obsłudze. Optymalizacja i innowacyjność ma swój początek i ciągły rozwój w doświadczeniach serwisowych SADEKO w bardzo różnych oczyszczalniach ścieków na terenie całej Polski.

Naszym wyzwaniem jest budowa nowych innowacyjnych i energooszczędnych oczyszczalni ścieków, a przede wszystkim właściwa modernizacja już istniejących.

Taka modernizacja, która będzie dobrze służyć jej Użytkownikowi co najmniej przez kilkanaście lat eksploatacji. Nie chodzi tu o wygląd i reklamę ale o jakość i standardy.