REGULATORY OBCIĄŻENIA OSADU

REGULATOR OBCIĄŻENIA OSADU CZYNNEGO  ZAPEWNIA ELIMINACJĘ BAKTERII NITKOWATYCH, NATYCHMIASTOWĄ POPRAWĘ PRACY OCZYSZCZALNI, JEST INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIEM SPRAWDZONYM W PRAKTYCE

 

Regulator obciążenia osadu w reaktorze sekwencyjnym. Oczyszczalnia Stawiszyn, powiat kaliski. Projekt i wykonanie SADEKO

Nasze regulatory obciążenia osadu to innowacyjne i sprawdzone w praktyce systemy eliminujące bakterie nitkowate z osadu czynnego.

Nie ma oczyszczalni z osadem czynnym, w której nie występuje pienienie i słaba sedymentacja osadu. Walka ze skutkiem tych zjawisk polega na stosowaniu koagulantów chemicznych na bazie żelaza i glinu co wiąże się ze znacznymi kosztami.

Wdrożenie systemu regulacji obciążenia osadu może być przeprowadzone na każdej oczyszczalni sekwencyjnej typu SBR i przepływowej.

System regulacji obciążenia osadu stworzony, wdrożony i przetestowany w praktyce przez SADEKO charakteryzuje się niskimi kosztami inwestycyjnymi, krótkim okresem realizacji bez pozwoleń administracyjnych  i praktycznie zerowymi kosztami eksploatacji.

Dla oferowanego systemu nie istnieje granica typu i wielkości oczyszczalni na której można go zastosować.